I Love Turawa to projekt miłośników jezior turawskich (jeziora turawskie to Jezioro Turawskie - duże, Jezioro Średnie, Jezioro Małe i Jezioro Srebrne, zwane przez lokalsów Osowcem) i ich okolic – sosnowych lasów, wspaniałej rzeki Mała Panew. W sercu południa Polski, pod Opolem, rzut beretem z Gliwic czy Katowic, znajdują się unikalne tereny wypoczynkowe, gdzie od niemal 80 lat tysiące osób spędzają wolny czas. Turawa, niczym małe morze z dala od morza przyciąga rzesze mieszkańców Górnego Ślaska, Opolan, Dolnoślązaków, ale też gości z dalszych stron, w tym z Niemiec i Holandii.

Od 2015 roku fotografujemy, opisujemy, chwalimy się, informujemy, doradzamy, polecamy. Na naszym portalu nie tylko zobaczysz piękne zdjęcia, ale zaplanujesz wycieczkę, znajdziesz nocleg, dowiesz się gdzie wypożyczyć sprzęt pływający czy rowery, gdzie zjeść, poczytasz też o ciekawostkach, poznasz interesujących ludzi. Tworzymy centrum promocyjno – informacyjne. Wymaga ono jednak dużo pracy, dlatego prosimy o chwilę cierpliwości.

Na początek ruszyliśmy ze sklepem internetowym, w którym można kupić m.in. turawskie T-shirty, plakaty, torby. Sukcesywnie będziemy zwiększać asortyment o ciekawe gadżety i pamiątki, autorskie plakaty świetnych artystów.

Kontakt:

E - mail: info@iloveturawa.pl

Telefon: +48 77 547 45 17